EKKE

LUNES 27
MARTES 28
MIÉRCOLES 29
JUEVES 30
VIERNES 01
SÁBADO 02
DOMINGO 03
06:15 - 06:55
SKILL X
06:15 - 07:00
CYCLING
BODY PUMP
06:15 - 07:05
SKILL X
LM CORE + FLEX (SALA 1)
06:30 - 07:20
ESQUENA EN FORMA
06:30 - 07:45
NATACIÓ MÀSTERS
07:15 - 08:00
CYCLING (PARKING)
07:15 - 08:05
LM CORE + FLEX (SALA 1)
07:20 - 08:05
CYCLING (PARKING)
07:30 - 07:55
HIPOPRESSIUS
07:30 - 08:15
BODY BALANCE
07:30 - 08:20
NATACIÓ GUIADA
BODY PUMP
PILATES (SALA 1)
NATACIÓ GUIADA
09:15 - 10:00
CYCLING (PARKING)
CYCLING (PARKING)
09:15 - 10:05
ZUMBA
AQUAPILATES
BODY PUMP
TONO
IOGA
PILATES (SALA 1)
PILATES
AQUAPILATES
AQUADYNAMIC
LM CORE + FLEX (SALA 2)
SKILL X
10:00 - 10:45
BODY PUMP
10:00 - 11:45
HATHA IOGA
10:15 - 10:55
HBX BOXING
10:15 - 11:00
TONO
CYCLING (PARKING)
BODY COMBAT
BODY BALANCE
BODY BALANCE
10:15 - 11:05
BODY PUMP
ESQUENA SANA
ZUMBA
ESQUENA EN FORMA
CYCLING (PARKING)
ESQUENA EN FORMA
AQUATONO
ESQUENA SANA
10:30 - 11:15
CYCLING (PARKING)
CYCLING (PARKING)
11:00 - 11:45
CYCLING (PARKING)
11:10 - 12:00
SALUT I VIDA (PISCINA)
SALUT I VIDA (PISCINA)
SALUT I VIDA (PISCINA)
11:15 - 12:05
SALUT I VIDA
SALUT I VIDA
SALUT I VIDA
SALUT I VIDA
SALUT I VIDA
11:30 - 12:15
BODY PUMP
BODY PUMP
12:00 - 12:50
ZUMBA/SHBAM
12:10 - 13:00
SALUT I VIDA (PISCINA)
SALUT I VIDA (PISCINA)
SALUT I VIDA (PISCINA)
12:15 - 13:05
CYCLING SENIOR
12:30 - 13:15
CYCLING (PARKING)
CYCLING (PARKING)
13:10 - 14:00
PILATES
14:00 - 14:30
LM CORE (SALA 2)
14:10 - 14:55
BODY PUMP
BODY COMBAT
14:10 - 15:00
SHBAM
RUNNING
BODY PUMP
14:15 - 15:00
BODY BALANCE
14:15 - 15:05
NATACIÓ GUIADA
AQUATONO
AQUADYNAMIC
PILATES
NATACIÓ GUIADA
SKILL X
14:30 - 14:55
HIPOPRESSIUS
14:30 - 15:10
HBX BOXING
HBX BOXING
14:30 - 15:15
CYCLING (PARKING)
CYCLING (PARKING)
CYCLING (PARKING)
CYCLING (PARKING)
14:30 - 15:20
FIT PADEL
14:35 - 15:00
HIPOPRESSIUS
15:30 - 16:15
BODY PUMP
CYCLING (PARKING)
CYCLING (PARKING)
BODY BALANCE
15:30 - 16:20
AQUATONO
PILATES
ZUMBA
TONO
LM CORE + FLEX (SALA 1)
AQUAPILATES
16:00 - 17:30
PADEL & FRUIT
16:30 - 16:55
HIPOPRESSIUS
17:00 - 17:25
OMNIA
17:00 - 17:30
LM CORE (TATAMI)
17:00 - 17:40
HBX BOXING
17:00 - 17:45
CYCLING (PARKING)
CYCLING (PARKING)
BODY PUMP
BODY PUMP
BODY BALANCE
17:00 - 17:50
PILATES (SALA 1)
VINYASA IOGA
VINYASA IOGA
SKILL X
17:05 - 17:50
BODY COMBAT
17:30 - 18:15
BODY PUMP
17:30 - 18:20
SKILL X
SKILL X
17:30 - 18:30
CYCLING
CYCLING
18:00 - 18:40
HBX BOXING
18:00 - 18:45
CYCLING (PARKING)
CYCLING (PARKING)
CYCLING (PARKING)
CYCLING (PARKING)
BODY PUMP (CARPES)
BODY PUMP
18:00 - 18:50
LATINO II
ESQUENA EN FORMA
ESQUENA EN FORMA
SKILL X
18:05 - 18:55
ESQUENA EN FORMA
TONO
TONO
PILATES
SKILL X
18:30 - 19:00
LM CORE (TATAMI)
18:30 - 19:15
CYCLING (PARKING)
19:00 - 19:45
CYCLING (PARKING)
CYCLING (PARKING)
CYCLING (PARKING)
CYCLING (PARKING)
BODY PUMP
BODY PUMP (CARPES)
19:00 - 19:50
FIT PADEL
PILATES AVANÇAT
TONO
PILATES
SKILL X
19:05 - 19:50
BODY BALANCE
19:05 - 19:55
SKILL X
ZUMBA
SHBAM
IOGA
19:15 - 19:45
TRX
19:20 - 20:10
AQUADYNAMIC
NATACIÓ GUIADA
NATACIÓ GUIADA
ESQUENA SANA
AQUATONO
AQUATONO
19:30 - 20:30
CYCLING
CYCLING
20:00 - 20:25
HIPOPRESSIUS
20:00 - 20:40
HBX BOXING
20:00 - 20:45
CYCLING (PARKING)
CYCLING (PARKING)
CYCLING (PARKING)
CYCLING (PARKING)
BODY COMBAT
BODY BALANCE
20:00 - 20:50
BOOT CAMP
ZUMBA
20:05 - 20:50
BODY PUMP
BODY PUMP
20:05 - 20:55
IOGA
RUNNING
RUNNING
20:15 - 21:05
SKILL X
SKILL X
20:15 - 21:30
JIUJITSU
JIUJITSU
20:15 - 21:45
NATACIÓ MÀSTERS
NATACIÓ MÀSTERS
20:30 - 20:55
OMNIA
21:00 - 21:50
SHBAM