EKKE



19 de agosto

  1. BODY COMBAT

    0 / 50 ANNA SALA 1 45 min
  2. SKILL X

    0 / 18 DAVID CAMP DE FUTBOL 50 min
  3. TONO

    0 / 50 ANITA SALA 1 50 min
  4. SKILL X

    0 / 18 DAVID CAMP DE FUTBOL 50 min
  5. CYCLING.

    0 / 72 DAVID SALA CYCLING 45 min
  6. BODY PUMP

    0 / 55 ANNA SALA 1 45 min
  7. CYCLING.

    0 / 72 DAVID SALA CYCLING 45 min
  8. TONO

    0 / 50 ANNA SALA 1 50 min
  9. IOGA

    0 / 33 LLUIS SALA 2 50 min
  10. ZUMBA

    0 / 50 DAMIA SALA 1 50 min

20 de agosto

  1. BODY PUMP

    0 / 55 ANNA SALA 1 45 min
  2. CYCLING.

    0 / 72 ANNA SALA CYCLING 45 min
  3. ZUMBA/

    0 / 50 DAMIA SALA 1 50 min
  4. BODY PUMP

    0 / 55 EROS SALA 1 45 min
  5. CYCLING.

    0 / 72 EROS SALA CYCLING 45 min

21 de agosto

  1. CYCLING.

    0 / 72 EROS SALA CYCLING 45 min
  2. BODY PUMP

    0 / 55 EROS SALA 1 45 min
  3. CYCLING.

    0 / 72 EROS SALA CYCLING 45 min

22 de agosto

  1. SKILL X

    0 / 18 ANITA SKILL ZONE 50 min
  2. NATACIÓ MÀSTERS

    0 / 20 GERARD PISCINA 75 min
  3. CYCLING.

    0 / 72 ADRIAN SALA CYCLING 45 min
  4. CYCLING.

    0 / 72 ADRIAN SALA CYCLING 45 min
  5. ZUMBA

    0 / 50 JOSE LUIS SALA 1 50 min
  6. AQUADYNAMIC

    0 / 36 LORENA PISCINA 50 min
  7. BODY PUMP

    0 / 55 JOSE LUIS SALA 1 50 min
  8. ESQUENA EN FORMA

    0 / 33 ALMUDENA SALA 2 50 min
  9. AQUATONO

    0 / 36 LORENA PISCINA 50 min
  10. SALUT I VIDA (PISCINA)

    0 / 36 MARTA PISCINA 50 min
  11. SALUT I VIDA

    0 / 50 ADRIAN SALA 1 50 min
  12. ZUMBA..

    0 / 50 ANITA SALA 1 50 min
  13. NATACIÓ GUIADA

    0 / 20 GERARD PISCINA 50 min
  14. CYCLING.

    0 / 72 SERGI SALA CYCLING 45 min
  15. BODY PUMP

    0 / 55 MIRIAM SALA 1 45 min
  16. AQUATONO

    0 / 36 LORENA PISCINA 50 min
  17. PILATES (SALA 1)

    0 / 50 LLUCIA SALA 1 50 min
  18. BODY COMBAT.

    0 / 33 LORENA SALA 2 45 min
  19. CYCLING.

    0 / 72 KIKE SALA CYCLING 45 min
  20. LATINO II

    0 / 50 XAVI SALA 1 50 min
  21. ESQUENA EN FORMA

    0 / 33 ANNA SALA 2 50 min
  22. CYCLING.

    0 / 72 SERGI SALA CYCLING 45 min
  23. BODY PUMP

    0 / 55 KIKE SALA 1 45 min
  24. SKILL X

    0 / 18 EROS CAMP DE FUTBOL 50 min
  25. HIPOPRESSIUS

    0 / 20 SERGI TATAMI 25 min
  26. CYCLING.

    0 / 72 ANNA SALA CYCLING 45 min
  27. BOOT CAMP

    0 / 50 EROS SALA 1 50 min
  28. IOGA

    0 / 33 LLUIS SALA 2 50 min

23 de agosto

  1. LM CORE + FLEX (SALA 1)

    0 / 50 ANITA SALA 1 50 min
  2. NATACIÓ GUIADA

    0 / 20 ALMUDENA PISCINA 50 min
  3. PILATES (SALA 1)

    0 / 50 JOSE LUIS SALA 1 50 min
  4. AQUAPILATES

    0 / 36 MARTA PISCINA 50 min
  5. PILATES (SALA 1)

    0 / 50 JOSE LUIS SALA 1 50 min
  6. LM CORE + FLEX (SALA 2)

    0 / 33 ANITA SALA 2 50 min
  7. TONO

    0 / 50 JOSE LUIS SALA 1 45 min
  8. BODY BALANCE

    0 / 33 MIRIAM SALA 2 45 min
  9. ESQUENA SANA

    0 / 25 MARTA PISCINA 50 min
  10. CYCLING.

    0 / 72 KIKE SALA CYCLING 50 min
  11. SALUT I VIDA (PISCINA)

    0 / 36 MARTA PISCINA 50 min
  12. SALUT I VIDA

    0 / 50 JOSE LUIS SALA 1 50 min
  13. BODY PUMP

    0 / 55 MIRIAM SALA 1 45 min
  14. AQUATONO

    0 / 36 ANITA PISCINA 50 min
  15. CYCLING.

    0 / 72 KIKE SALA CYCLING 45 min
  16. PILATES

    0 / 33 LLUCIA SALA 2 50 min
  17. CYCLING.

    0 / 72 TONI SALA CYCLING 45 min
  18. CYCLING.

    0 / 72 TONI SALA CYCLING 45 min
  19. ESQUENA EN FORMA

    0 / 33 LLUCIA SALA 2 50 min
  20. SKILL X

    0 / 18 SERGI CAMP DE FUTBOL 50 min
  21. TONO

    0 / 50 LORENA SALA 1 50 min
  22. CYCLING.

    0 / 72 SERGI SALA CYCLING 45 min
  23. PILATES

    0 / 33 LLUCIA SALA 2 50 min
  24. ZUMBA

    0 / 50 ANNA SALA 1 50 min
  25. AQUATONO

    0 / 36 MARTA PISCINA 50 min
  26. CYCLING.

    0 / 72 ANNA SALA CYCLING 45 min
  27. BODY PUMP

    0 / 55 TONI SALA 1 45 min
  28. SKILL X

    0 / 18 DAVID CAMP DE FUTBOL 50 min
  29. NATACIÓ MÀSTERS

    0 / 20 GERARD PISCINA 90 min

24 de agosto

  1. CYCLING.

    0 / 72 ANITA SALA CYCLING 45 min
  2. NATACIÓ MÀSTERS

    0 / 20 ROGER PISCINA 50 min
  3. SKILL X

    0 / 18 ANITA SKILL ZONE 50 min
  4. AQUADYNAMIC

    0 / 0 MARTA PISCINA 50 min
  5. CYCLING.

    0 / 72 ANITA SALA CYCLING 45 min
  6. AQUATONO

    0 / 36 MARTA PISCINA 50 min
  7. SKILL X

    0 / 18 TONI CAMP DE FUTBOL 50 min
  8. BODY PUMP

    0 / 55 MIRIAM SALA 1 50 min
  9. ESQUENA EN FORMA

    0 / 33 ALMUDENA SALA 2 50 min
  10. AQUADYNAMIC

    0 / 36 ANITA PISCINA 50 min
  11. SALUT I VIDA (PISCINA)

    0 / 36 MARTA PISCINA 50 min
  12. SALUT I VIDA

    0 / 50 ADRIAN SALA 1 50 min
  13. SKILL X

    0 / 18 DAVID CAMP DE FUTBOL 50 min
  14. CYCLING.

    0 / 72 TONI SALA CYCLING 45 min
  15. LATINO I

    0 / 50 XAVI SALA 1 50 min
  16. AQUADYNAMIC

    0 / 36 LORENA PISCINA 50 min
  17. CYCLING.

    0 / 72 TONI SALA CYCLING 45 min
  18. PILATES (SALA 1)

    0 / 50 LLUCIA SALA 1 50 min
  19. CYCLING.

    0 / 72 KIKE SALA CYCLING 45 min
  20. LATINO II

    0 / 50 XAVI SALA 1 50 min
  21. CYCLING.

    0 / 72 TONI SALA CYCLING 45 min
  22. BODY PUMP

    0 / 55 KIKE SALA 1 45 min
  23. SKILL X

    0 / 18 DAVID CAMP DE FUTBOL 50 min
  24. ESQUENA EN FORMA

    0 / 33 SERGI SALA 2 50 min
  25. AQUADYNAMIC

    0 / 36 MARTA PISCINA 50 min
  26. CYCLING.

    0 / 72 ANNA SALA CYCLING 45 min
  27. BOOT CAMP

    0 / 50 DAVID SALA 1 50 min
  28. IOGA

    0 / 33 LLUIS SALA 2 50 min
  29. NATACIÓ GUIADA

    0 / 20 GERARD PISCINA 50 min
  30. ZUMBA

    0 / 50 ANNA SALA 1 50 min

25 de agosto

  1. ESQUENA EN FORMA (SALA 1)

    0 / 50 JOSE LUIS SALA 1 50 min
  2. BODY PUMP

    0 / 55 MIRIAM SALA 1 50 min
  3. NATACIÓ GUIADA

    0 / 20 ALMUDENA PISCINA 50 min
  4. BODY PUMP

    0 / 55 JOSE LUIS SALA 1 50 min
  5. PILATES

    0 / 33 MIRIAM SALA 2 50 min
  6. CYCLING.

    0 / 72 TONI SALA CYCLING 45 min
  7. ZUMBA

    0 / 50 ANNA SALA 1 50 min
  8. ESQUENA SANA

    0 / 25 LORENA PISCINA 50 min
  9. SALUT I VIDA (PISCINA)

    0 / 36 MARTA PISCINA 50 min
  10. SALUT I VIDA

    0 / 50 ANITA SALA 1 50 min
  11. BODY PUMP

    0 / 55 SERGI SALA 1 50 min
  12. AQUADYNAMIC

    0 / 36 MARTA PISCINA 50 min
  13. CYCLING.

    0 / 72 KIKE SALA CYCLING 45 min
  14. ZUMBA

    0 / 50 ANITA SALA 1 50 min
  15. BODY PUMP

    0 / 55 DAVID SALA 1 45 min
  16. BODY BALANCE

    0 / 33 LORENA SALA 2 45 min
  17. CYCLING.

    0 / 72 TONI SALA CYCLING 45 min
  18. ESQUENA EN FORMA

    0 / 33 SERGI SALA 2 50 min
  19. TONO

    0 / 50 LORENA SALA 1 50 min
  20. CYCLING.

    0 / 72 TONI SALA CYCLING 45 min
  21. PILATES..

    0 / 33 LLUCIA SALA 2 50 min
  22. SKILL X

    0 / 18 EROS CAMP DE FUTBOL 50 min
  23. ZUMBA

    0 / 50 ANNA SALA 1 50 min
  24. AQUATONO

    0 / 36 MARTA PISCINA 50 min
  25. CYCLING.

    0 / 72 ANNA SALA CYCLING 45 min
  26. BODY PUMP

    0 / 55 TONI SALA 1 45 min
  27. SKILL X

    0 / 18 DAVID SKILL ZONE 50 min
  28. NATACIÓ MÀSTERS

    0 / 20 ROGER PISCINA 90 min