EKKE



30 de septiembre

  1. PADEL & FRUIT

    0 / 20 JOSE PADEL PISTA 2 TIGUAN 90 min
  2. VINYASA IOGA

    0 / 33 NURIA SALA 2 50 min
  3. SKILL OUTDOOR

    0 / 40 ROGER OUTDOOR SPACE 50 min
  4. CYCLING.

    0 / 72 ROGER SALA CYCLING 45 min
  5. BODY PUMP

    0 / 55 TONI SALA 1 45 min
  6. PILATES

    0 / 33 NURIA SALA 2 50 min
  7. CYCLING.

    0 / 72 TONI SALA CYCLING 45 min
  8. TONO

    0 / 50 ROGER SALA 1 50 min
  9. IOGA

    0 / 33 LLUIS SALA 2 50 min
  10. ESQUENA SANA

    0 / 25 NURIA PISCINA 50 min
  11. ZUMBA

    0 / 50 SILVIA SALA 1 50 min

1 de octubre

  1. BODY PUMP

    0 / 55 ELOI SALA 1 45 min
  2. HATHA IOGA

    0 / 33 LLUIS SALA 2 105 min
  3. CYCLING.

    0 / 72 ELOI SALA CYCLING 45 min
  4. ZUMBA

    0 / 50 SILVIA SALA 1 50 min
  5. BODY PUMP

    0 / 55 ELOI SALA 1 45 min
  6. CYCLING.

    0 / 72 ELOI SALA CYCLING 45 min

2 de octubre

  1. CYCLING.

    0 / 72 EROS SALA CYCLING 45 min
  2. BODY PUMP

    0 / 55 EROS SALA 1 45 min
  3. CYCLING.

    0 / 72 EROS SALA CYCLING 45 min

3 de octubre

  1. PEAK CYCLE

    0 / 72 JOSE LUIS SALA CYCLING 45 min
  2. SKILL OUTDOOR

    0 / 40 ANITA OUTDOOR SPACE 50 min
  3. NATACIÓ MÀSTERS

    0 / 20 GERARD PISCINA 75 min
  4. LM CORE + FLEX (SALA 1)

    0 / 50 ANITA SALA 1 50 min
  5. FREE CYCLE

    0 / 72 JOSE LUIS SALA CYCLING 45 min
  6. CIRCUIT FITNES: ACTIVAT

    0 / 20 ADRIAN FITNESS STUDIO 30 min
  7. FREE CYCLE

    0 / 72 ANITA SALA CYCLING 45 min
  8. ZUMBA

    0 / 50 JOSE LUIS SALA 1 50 min
  9. IOGA

    0 / 33 NURIA SALA 2 50 min
  10. AQUADYNAMIC

    0 / 36 LORENA PISCINA 50 min
  11. SKILL OUTDOOR

    0 / 40 TONI OUTDOOR SPACE 50 min
  12. HIPOPRESSIUS

    0 / 20 ANITA TATAMI 25 min
  13. BODY PUMP

    0 / 55 JOSE LUIS SALA 1 50 min
  14. ESQUENA EN FORMA

    0 / 33 ALMUDENA SALA 2 50 min
  15. AQUATONO

    0 / 36 LORENA PISCINA 50 min
  16. PADEL & COFFEE

    0 / 20 JOSE PADEL PISTA 2 TIGUAN 90 min
  17. SALUT I VIDA (PISCINA)

    0 / 36 LORENA PISCINA 50 min
  18. SALUT I VIDA

    0 / 50 ADRIAN SALA 1 50 min
  19. SALUT I VIDA (PISCINA)

    0 / 36 ALMUDENA PISCINA 50 min
  20. PILATES

    0 / 33 MIRIAM SALA 2 50 min
  21. SH´BAM

    0 / 50 ANITA SALA 1 50 min
  22. BODY BALANCE

    0 / 33 LORENA SALA 2 45 min
  23. NATACIÓ GUIADA

    0 / 20 GERARD PISCINA 50 min
  24. PEAK CYCLE

    0 / 72 KIKE SALA CYCLING 45 min
  25. BODY PUMP

    0 / 55 RICHI SALA 1 45 min
  26. BODY BALANCE

    0 / 33 DAVID SALA 2 45 min
  27. AQUADYNAMIC

    0 / 36 LORENA PISCINA 50 min
  28. HIPOPRESSIUS

    0 / 20 DAVID TATAMI 25 min
  29. TRX

    0 / 15 LORENA FITNESS STUDIO 30 min
  30. PEAK CYCLE

    0 / 72 RICHI SALA CYCLING 45 min
  31. PILATES (SALA 1)

    0 / 50 LLUCIA SALA 1 50 min
  32. BODY COMBAT.

    0 / 33 TONI SALA 2 50 min
  33. SKILL OUTDOOR

    0 / 40 DAVID OUTDOOR SPACE 50 min
  34. PEAK CYCLE

    0 / 72 KIKE SALA CYCLING 45 min
  35. LATINO II

    0 / 50 XAVI SALA 1 50 min
  36. ESQUENA EN FORMA

    0 / 33 NURIA SALA 2 50 min
  37. LM CORE (TATAMI)

    0 / 28 DAVID TATAMI 30 min
  38. CIRCUIT FITNES: FLOW

    0 / 20 ANXO FITNESS STUDIO 30 min
  39. BODY PUMP

    0 / 55 KIKE SALA 1 45 min
  40. PEAK CYCLE

    0 / 72 TONI SALA CYCLING 45 min
  41. BODY BALANCE

    0 / 33 NURIA SALA 2 45 min
  42. SKILL OUTDOOR

    0 / 40 ROGER OUTDOOR SPACE 50 min
  43. AQUATONO

    0 / 36 NURIA PISCINA 50 min
  44. HIPOPRESSIUS

    0 / 20 SERGI TATAMI 25 min
  45. FREE CYCLE

    0 / 72 EROS SALA CYCLING 45 min
  46. SH´BAM

    0 / 50 ALEIX SALA 1 50 min
  47. CROSS CAMP

    0 / 50 RICHI CAMP DE FUTBOL 50 min
  48. IOGA

    0 / 33 NURIA SALA 2 50 min
  49. NATACIÓ GUIADA

    0 / 20 GERARD PISCINA 50 min
  50. CIRCUIT FITNES: ALTA INTENSITAT

    0 / 20 SERGI FITNESS STUDIO 30 min

4 de octubre

  1. LM CORE + FLEX (SALA 1)

    0 / 50 ANITA SALA 1 50 min
  2. NATACIÓ GUIADA

    0 / 20 ALMUDENA PISCINA 50 min
  3. PILATES (SALA 1)

    0 / 50 JOSE LUIS SALA 1 50 min
  4. RUNNING

    0 / 20 SERGI PUNT RUNNING 50 min
  5. AQUAPILATES

    0 / 36 MARTA PISCINA 50 min
  6. PILATES (SALA 1)

    0 / 50 JOSE LUIS SALA 1 50 min
  7. LM CORE + FLEX (SALA 2)

    0 / 33 ANITA SALA 2 50 min
  8. CIRCUIT FITNES: ABDOMINALS

    0 / 20 ROGER TATAMI 15 min
  9. CIRCUIT FITNES: ESTIRAMENTS

    0 / 20 ROGER TATAMI 15 min
  10. TONO

    0 / 50 JOSE LUIS SALA 1 45 min
  11. BODY BALANCE

    0 / 33 MIRIAM SALA 2 45 min
  12. ESQUENA SANA

    0 / 25 MARTA PISCINA 50 min
  13. PEAK CYCLE

    0 / 72 KIKE SALA CYCLING 50 min
  14. SALUT I VIDA (PISCINA)

    0 / 36 MARTA PISCINA 50 min
  15. SALUT I VIDA

    0 / 50 ADRIAN SALA 1 50 min
  16. SALUT I VIDA (SALA 2)

    0 / 33 JOSE LUIS SALA 2 50 min
  17. SALUT I VIDA (PISCINA)

    0 / 36 MARTA PISCINA 50 min
  18. BODY PUMP

    0 / 55 MIRIAM SALA 1 45 min
  19. RUNNING

    0 / 20 ROGER PUNT RUNNING 50 min
  20. AQUATONO

    0 / 36 ANITA PISCINA 50 min
  21. HIPOPRESSIUS

    0 / 20 LORENA TATAMI 25 min
  22. FREE CYCLE

    0 / 72 TONI SALA CYCLING 45 min
  23. PEAK CYCLE

    0 / 72 RICHI SALA CYCLING 45 min
  24. PILATES

    0 / 33 LLUCIA SALA 2 50 min
  25. LM CORE + FLEX (SALA 1)

    0 / 50 LORENA SALA 1 50 min
  26. TRX

    0 / 15 DAVID FITNESS STUDIO 30 min
  27. PADEL & FRUIT

    0 / 20 JOSE PADEL PISTA 2 TIGUAN 90 min
  28. BODY PUMP

    0 / 55 EROS SALA 1 45 min
  29. PEAK CYCLE

    0 / 72 TONI SALA CYCLING 45 min
  30. VINYASA IOGA

    0 / 33 NURIA SALA 2 50 min
  31. PEAK CYCLE

    0 / 72 TONI SALA CYCLING 45 min
  32. ESQUENA EN FORMA

    0 / 33 SERGI SALA 2 50 min
  33. SKILL OUTDOOR

    0 / 40 ROGER OUTDOOR SPACE 50 min
  34. TONO

    0 / 50 LORENA SALA 1 50 min
  35. FREE CYCLE

    0 / 72 RICHI SALA CYCLING 45 min
  36. PILATES

    0 / 33 LLUCIA SALA 2 50 min
  37. FIT PADEL

    0 / 12 ELOI CAMP DE FUTBOL 50 min
  38. ZUMBA

    0 / 50 SILVIA SALA 1 50 min
  39. TRX

    0 / 15 LORENA FITNESS STUDIO 30 min
  40. AQUADYNAMIC

    0 / 36 NURIA PISCINA 50 min
  41. BODY COMBAT.

    0 / 33 ANNA SALA 2 45 min
  42. PEAK CYCLE

    0 / 72 RICHI SALA CYCLING 45 min
  43. BODY PUMP

    0 / 55 ELOI SALA 1 45 min
  44. RUNNING

    0 / 20 SERGI PUNT RUNNING 50 min
  45. SKILL OUTDOOR

    0 / 40 ROGER OUTDOOR SPACE 50 min
  46. JIUJITSU

    0 / 20 PEP TATAMI 75 min
  47. NATACIÓ MÀSTERS

    0 / 20 GERARD PISCINA 90 min

5 de octubre

  1. FREE CYCLE

    0 / 72 JOSE LUIS SALA CYCLING 45 min
  2. NATACIÓ MÀSTERS

    0 / 20 ROGER PISCINA 50 min
  3. SKILL OUTDOOR

    0 / 40 ANITA OUTDOOR SPACE 50 min
  4. PEAK CYCLE

    0 / 72 JOSE LUIS SALA CYCLING 45 min
  5. AQUADYNAMIC

    0 / 36 MARTA PISCINA 50 min
  6. PEAK CYCLE

    0 / 72 ADA SALA CYCLING 45 min
  7. SH´BAM

    0 / 50 ANITA SALA 1 50 min
  8. IOGA

    0 / 33 NURIA SALA 2 50 min
  9. AQUATONO

    0 / 36 MARTA PISCINA 50 min
  10. SKILL OUTDOOR

    0 / 40 ROGER OUTDOOR SPACE 50 min
  11. CIRCUIT FITNES: ABDOMINALS

    0 / 20 ALMUDENA TATAMI 15 min
  12. CIRCUIT FITNES: ESTIRAMENTS

    0 / 20 ALMUDENA TATAMI 15 min
  13. BODY PUMP

    0 / 55 MIRIAM SALA 1 50 min
  14. ESQUENA EN FORMA

    0 / 33 ALMUDENA SALA 2 50 min
  15. AQUADYNAMIC

    0 / 36 MARTA PISCINA 50 min
  16. PADEL & COFFEE

    0 / 20 JOSE PADEL PISTA 2 TIGUAN 90 min
  17. SALUT I VIDA (PISCINA)

    0 / 36 ANITA PISCINA 50 min
  18. SALUT I VIDA

    0 / 50 ADRIAN SALA 1 50 min
  19. SALUT I VIDA (PISCINA)

    0 / 36 ALMUDENA PISCINA 50 min
  20. SALUT I VIDA

    0 / 50 JOSE LUIS SALA 1 50 min
  21. PILATES

    0 / 33 MIRIAM SALA 2 50 min
  22. CIRCUIT FITNES: ABDOMINALS

    0 / 20 ALMUDENA TATAMI 15 min
  23. ZUMBA

    0 / 50 JOSE LUIS SALA 1 50 min
  24. CIRCUIT FITNES: ESTIRAMENTS

    0 / 20 ALMUDENA TATAMI 15 min
  25. VINYASA IOGA

    0 / 33 NURIA SALA 2 50 min
  26. SKILL OUTDOOR

    0 / 40 DAVID OUTDOOR SPACE 50 min
  27. NATACIÓ MÀSTERS

    0 / 20 GERARD PISCINA 50 min
  28. TRX

    0 / 15 ANITA FITNESS STUDIO 30 min
  29. PEAK CYCLE

    0 / 72 KIKE SALA CYCLING 45 min
  30. LATINO I

    0 / 50 XAVI SALA 1 50 min
  31. AQUATONO

    0 / 36 LORENA PISCINA 50 min
  32. HIPOPRESSIUS

    0 / 20 NURIA TATAMI 25 min
  33. FREE CYCLE

    0 / 72 ANNA SALA CYCLING 45 min
  34. PILATES (SALA 1)

    0 / 50 LLUCIA SALA 1 50 min
  35. BODY COMBAT.

    0 / 33 LORENA SALA 2 50 min
  36. CIRCUIT FITNES: FLOW

    0 / 20 JOEL TATAMI 30 min
  37. PEAK CYCLE

    0 / 72 TONI SALA CYCLING 45 min
  38. LATINO II

    0 / 50 XAVI SALA 1 50 min
  39. FIT PADEL

    0 / 12 ELOI CAMP DE FUTBOL 50 min
  40. BODY BALANCE

    0 / 33 NURIA SALA 2 50 min
  41. LM CORE (TATAMI)

    0 / 28 DAVID TATAMI 30 min
  42. BODY PUMP

    0 / 55 RICHI SALA 1 45 min
  43. PEAK CYCLE

    0 / 72 TONI SALA CYCLING 45 min
  44. SKILL OUTDOOR

    0 / 40 ROGER OUTDOOR SPACE 50 min
  45. ESQUENA EN FORMA

    0 / 33 SERGI SALA 2 50 min
  46. TRX

    0 / 15 DAVID FITNESS STUDIO 30 min
  47. AQUATONO

    0 / 36 NURIA PISCINA 50 min
  48. HIPOPRESSIUS

    0 / 20 SERGI TATAMI 25 min
  49. PEAK CYCLE

    0 / 72 ROGER SALA CYCLING 45 min
  50. CROSS CAMP

    0 / 50 DAVID CAMP DE FUTBOL 50 min
  51. IOGA

    0 / 33 NURIA SALA 2 50 min
  52. RUNNING

    0 / 20 ELOI PUNT RUNNING 50 min
  53. NATACIÓ GUIADA

    0 / 20 GERARD PISCINA 50 min
  54. ZUMBA

    0 / 50 SILVIA SALA 1 50 min
  55. DEFENSA PERSONAL PER LA DONA

    0 / 20 PEP TATAMI 50 min
  56. CIRCUIT FITNES: FULL BODY

    0 / 20 SERGI FITNESS STUDIO 30 min

6 de octubre

  1. SKILL OUTDOOR

    0 / 40 ANITA OUTDOOR SPACE 40 min
  2. ESQUENA EN FORMA (SALA 1)

    0 / 50 JOSE LUIS SALA 1 50 min
  3. HIPOPRESSIUS

    0 / 20 ANITA TATAMI 25 min
  4. BODY PUMP

    0 / 55 JOSE LUIS SALA 1 50 min
  5. NATACIÓ GUIADA

    0 / 20 ALMUDENA PISCINA 50 min
  6. BODY PUMP

    0 / 55 KIKE SALA 1 50 min
  7. PILATES

    0 / 33 ADA SALA 2 50 min
  8. FREE CYCLE

    0 / 72 KIKE SALA CYCLING 45 min
  9. ZUMBA

    0 / 50 DAMIA SALA 1 50 min
  10. ESQUENA EN FORMA

    0 / 33 ALMUDENA SALA 2 50 min
  11. ESQUENA SANA

    0 / 25 LORENA PISCINA 50 min
  12. SALUT I VIDA (PISCINA)

    0 / 36 MARTA PISCINA 50 min
  13. SALUT I VIDA

    0 / 50 ADRIAN SALA 1 50 min
  14. SALUT I VIDA (PISCINA)

    0 / 36 MARTA PISCINA 50 min
  15. SALUT I VIDA

    0 / 50 MIRIAM SALA 1 50 min
  16. LM CORE (SALA 2)

    0 / 33 LORENA SALA 2 30 min
  17. BODY PUMP

    0 / 55 KIKE SALA 1 50 min
  18. AQUADYNAMIC

    0 / 36 MARTA PISCINA 50 min
  19. PEAK CYCLE

    0 / 72 TONI SALA CYCLING 45 min
  20. HIPOPRESSIUS

    0 / 20 LORENA TATAMI 25 min
  21. FREE CYCLE

    0 / 72 ANNA SALA CYCLING 45 min
  22. ZUMBA

    0 / 50 ANITA SALA 1 50 min
  23. HIPOPRESSIUS

    0 / 20 DAVID TATAMI 25 min
  24. BODY PUMP

    0 / 55 ANNA SALA 1 45 min
  25. BODY BALANCE

    0 / 33 LORENA SALA 2 45 min
  26. SKILL OUTDOOR

    0 / 40 TONI OUTDOOR SPACE 50 min
  27. FREE CYCLE

    0 / 72 RICHI SALA CYCLING 45 min
  28. ESQUENA EN FORMA

    0 / 33 SERGI SALA 2 50 min
  29. TONO

    0 / 50 LORENA SALA 1 50 min
  30. PEAK CYCLE

    0 / 72 TONI SALA CYCLING 45 min
  31. PILATES

    0 / 33 LLUCIA SALA 2 50 min
  32. SKILL OUTDOOR

    0 / 40 RICHI OUTDOOR SPACE 50 min
  33. SH´BAM

    0 / 50 ALEIX SALA 1 50 min
  34. AQUADYNAMIC

    0 / 36 NURIA PISCINA 50 min
  35. BODY BALANCE

    0 / 33 DAVID SALA 2 45 min
  36. PEAK CYCLE

    0 / 72 ELOI SALA CYCLING 45 min
  37. BODY PUMP

    0 / 55 TONI SALA 1 45 min
  38. RUNNING

    0 / 20 SERGI PUNT RUNNING 50 min
  39. SKILL OUTDOOR

    0 / 40 RICHI OUTDOOR SPACE 50 min
  40. JIUJITSU

    0 / 20 PEP TATAMI 75 min
  41. NATACIÓ MÀSTERS

    0 / 20 ROGER PISCINA 90 min